ART / Lithographs / Litograph in colors 11744078
nr 1174 4078
Lennart Sand
(f. 1946), Sverige
Lennart Sand (b. 1946), Sweden. Rådjurshuvuden. Signed, dated -86, numbered 183/190. Subject: 34x24 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Rådjurshuvuden. Signerad, daterad -86, numrerad 183/190. Motivet: 34x24 cm
Lennart Sand, born 1946, Swedish painter and draughtsman.
SEK 100
Monday April 9 2018
at 19:30:59
9/4 18:25:13